LesMills, ett av fitnessbranchens största utbildningsföretag inom gruppträning.
Träna har, sedan lanseringen av BodyPump, i Sverige 1997, sammarbetat med LesMills för att utbilda våra instruktörer. Träningsformer som BodyBalance, BodyCombat, BodyStep och RPM är alla förkoreograferade program från LesMills. Idag tränar 4 miljoner människor något LesMills program varje vecka runt om i hela världen.
Kolla
HÄR när Du kan träna ett LesMills pass!
Idag, ingår tre av Tränas egna instruktörer i LesMills utbildningsteam. Något som vi är väldigt stolta över för det säger en hel del om Tränas höga kvalitet!
Nyhet!
Nu kan du som privatperson gå Les Mills instruktörsutbildningar! Som instruktör i Les Mills program kan du söka jobb på 350 licensierade anläggningar i Sverige och nästan 10 000 över hela världen. Ta ditt intresse ett steg längre och bli instruktör i ett internationellt träningskoncept!
Kolla Här när Du kan gå en grundutbildning!